Gerosios Vilties g. 5-304, LT-03147 Vilnius

Vandens gręžiniai

title icon
Įrengimas ir montavimas

Vandens gręžiniai

vandens gręžiniaiVandens gręžinio įrengimas iki statybų pradžios yra tikslingas ir būsimų statybų požiūriu, ir siekiant išsaugoti lysves, pieveles ir kt. Jeigu namas jau pastatytas, mūsų kompanija visada ras kompromisą tarp gręžinio įrengimo ir sklypo išsaugojimo.

Gręžimo darbus galima vykdyti bet kuriuo metų laiku. Esant 10 laipsnių temperatūrai gręžimo darbai išsaugos jūsų sklypą, nes technikos pėdsakai liks nežymūs. Jei oras gražus ir sausa, vadinasi, darbininkų nuotaika bus puiki ir, atitinkamai, atlikti darbai pasižymės aukšta kokybe.

Vandens tiekimo problemą užmiesčio namui galima spręsti įvairiai. Galima naudotis vandens pristatymo į namus paslaugomis, kasti šulinį, kuris neretai išdžiūna ir jame vanduo praranda kokybę ar kloti vamzdžius iki artimiausios centralizuotai tiekiančio vandentiekio vamzdyno atšakos. Mes siūlome paprastesnę išeitį: gręžti gręžinį ir pastoviai neribotai kiekiais naudoti švarų požeminį vandenį. Jei Jūs – racionalių sprendimų šalininkas, mūsų pasiūlymas specialiai Jums.

Šis faktas parodo mūsų rimtą, atsakingą ir profesionalų požiūrį į atliekamus darbus (užsakymus, užsakovo poreikius).

Darbų trukmė 1 – 3 dienos
Mes vertiname ir gerbiame Jūsų laisvalaikį, todėl visas darbų kompleksas efektyviai ir profesionaliai bus atliktas per 1 – 3 dienas, priklausomai nuo grunto sudėtingumo, gręžinio tipo ir oro sąlygų.

Atliktų darbų garantija
Visiems atliktiems darbams suteikiame nuo 1 iki 10 metų garantiją, – ši sąlyga įtikins Jus mūsų atsakingu požiūriu  į atliekamus užsakymus (darbus).

Instruktažas
Instruktažas apie gręžinio eksploatavimą, kurį atliks mūsų specialistas, padės Jums išvengti problemų, kurios gali kilti netinkamai eksploatuojant gręžinį.

Mūsų pasiūlymai

 1. Patikima įranga. Mes atliekame gręžimo, kasimo darbus nuosava įranga, todėl nelieka pagrindo abejoti mūsų darbuotojų profesionalumu.
 2. Visi darbai atliekami sąžiningai.
 3. Gręžinio aprūpinimo įranga paslaugos. Mes galime aprūpinti gręžinį reikalinga įrangą, pajungti šachtinį gręžinių adapterį su vandens pakėlimo siurbliu.

 

vandens_grezimasIšsamiai apie paslaugą

Vandens gręžinio gręžimas mūsų kompanijoje apima tokį darbų kompleksą:

 • Mūsų specialisto atvykimas ir gręžinio vietos apžiūra.
 • Gręžinio gręžimas iki vandeningo horizonto.
 • Gręžinio sienų korpuso užtvirtinimas apsaugine
 • Gręžinio vandens išvalymas.
 • Gręžinio išpumpavimas.
 • Vandens gręžinio paso išdavimas.

 

Gręžinio įrengimas
Vandens gręžinio pajungimas – tai gręžinio adapterio ar šachtinio adapterio įrengimas ant apsauginės gręžinio kolonos iki žemės įšalo gylio, išvedant magistralę iki namų ar pirties kt. pastatų.

 1. Reikiama įranga gali būti pastatyta užduryje ar namo rūsyje.
 2. Po minėtų darbų atlikimo galėsite ištisus metus naudotis nuosavu vandeniu.
 3. Tai antrasis, po gręžimo darbų, įrenginio paruošimo etapas, kurio metu pasirengiama vandens paėmimui, pakėlimui ir tiekimui į namus ar pirtį.
 4. Mes Jums siūlome profesionalų artezinio gręžinio įrengimą.
 5. Gręžinio įrengimas gali būti dvejopas: vasarinis ir žieminis.
 6. Vasarinis įrengiamas, kaip taisyklė, sodo sklypuose. Tokiu atveju vandentiekis į namą netiesiamas, o vandens srautas formuojamas tiesiog virš gręžimo vietos. Šio gręžinio privalumas – jis yra pigus.
 7. Žieminis gręžinys funkcionuoja ištisus metus nepriklausomai nuo metų laiko. Šiuo atveju vanduo neužšąla ir tiekiamas be pertrūkių.

 

Skiriami du žieminio (veikiančio visus metus) gręžinio įrengimo būdai:

 • Giluminio adapterio įrengimas (labiausiai paplitęs būdas);
 • Gręžinio įrengimas šachtoje.

 

Vienos dienos darbai Darbų garantija Dirbame pagal sutartį
Jums tereikia skirti vieną dieną (kesono įrengimui – 2 dienas), kad Jūsų gręžinys būtų pilnai įrengtas ir dirbtų lyg laikrodis. Garantija įrengimo darbams – 12 mėnesių. Jūs galite neabejoti mūsų darbų kokybe. Jei kas ne taip, tiesiog paskambinkite, ir mes viską sutvarkysime. Prieš pradėdami darbus, mes pasirašome sutartį. Atsiskaitymas – pabaigus visus darbus. Mes branginame savo reputaciją.

 

Mes atliekame vandens gręžinių įrengimo darbus Vilniuje ir Vilniaus  apskrityje, nepriklausomai nuo to, ar gręžinį išgręžė mūsų kompanijos specialistai ar kiti. Visa, ko mums reikia, tai gręžinio charakteristikos (matavimai, parametrai), nuotolis nuo gręžinio iki namų, gręžinio gylis ir jo debetas. Šie duomenys paprastai yra gręžinio pase, pageidaujamas gręžinio įrengimo variantas ir tada telefonu galima sužinoti preliminarią gręžinio įrengimo kainą.

Sutarties ir gręžinio įrengimo sąmatos sudarymui Jums nebūtina atvykti į kompanijos ofisą. Reikalui esant, kompanijos specialistas atvyks pas Jus apžiūrėti darbų vietą ir tuomet pasirašysite sutartį. Arba sąlygas galime aptarti telefonu, o sutartį pasirašyti pirmąją gręžimo darbų dieną.

grezimasGręžinio įrengimo eiga

 • specialisto atvykimas į darbų vietą, darbo vietos apžiūra, sutarties sudarymas, tikslios sąmatos parengimas;
 • reikalingos įrangos parinkimas, supirkimas ir parengimas;
 • žemės darbai (duobės šachtai kasimas; tranšėjos nuo gręžinio iki namų  kasimas iki žemės įšalo gylio);
 • giluminio adapterio įrengimas gręžinio šachtoje;
 • hidroforo montavimas;
 • sistemos automatikos montavimas;
 • vamzdyno tiesimas nuo gręžinio iki statinio;
 • šiluminio kabelio tiesimas (esant poreikiui);
 • eksploatavimo darbai.