UAB Stropus

Įmonė UAB „STROPUS“ tai sėkmingai veiklą vykdanti organizacija, kurios pagrindinė veiklos kryptis yra požeminės komunikacijos, tai yra vandentiekio ir nuotekų šalinimo sistemų įrengimas. Įmonė jau yra įgyvendinusi virš 100 įvairių veiklos projektų.

Šiais laikais, kai infrastruktūra Lietuvoje sparčiai plečiasi, gyventojams ypač aktualus klausimas tapo kaip prisijungti prie miesto kanalizacijos ir vandentiekio centralizuotos sistemos, nuo ko pradėti darbus, kur rasti patikimus rangovus.

Mūsų įmonė ir siūlo visą šių paslaugų spektrą nuo projekto ir derinimo, darbų atlikimo iki pridavimo atitinkamoms instancijoms.

Ne ką mažesnis rūpestis yra tuose sektoriuose kur nuotekų šalinimo centralizuotos sistemos nėra, tam atvejui turėdami nemažai patirties montavimo srityje siūlome įrengti biologinius nuotekų valymo įrenginius su filtraciniu lauku, šuliniais ar tiesiog paprastus išvalytų ar nevalytų nuotekų (vietinė kanalizacija) kaupimo rezervuarus.

Atsižvelgiant į vietovę, projekto reikalavimus ir kliento pageidavimą mes visada pasiūlome tinkamiausią variantą tam, kad sumažinti kaštus ir padidinti naudos efektyvumą, nes ne visur tinkamiausias kaip variantas yra nuotekų valymo įrenginiai ar nuotekų kaupimo rezervuarai.

Taip pat atliekame šiuos darbus: lietaus nuvedimo, surinkimo ir drenažinių sistemų įrengimą.

img_08222
Biologinių nuotekų valymo įrenginių montavimas su infiltraciniu lauku iš drenažinių vamzdžių ar infiltracinių šulinių iš šulinio žiedų įrengimas nuosavam namui ar namų kvartalui.
img_084622

Vietinių kanalizacijų įrengimas- t.y. nuotekų kaupimo rezervuarų iš šulinio žiedų sumontavimas esant bet kokiam gruntui, net tais atvejais kai gruntinis vanduo yra per nelyg aukštuose sluoksniuose.

img_09373

Lietaus kanalizacijos nuvedimo sistemos įrengimas su filtracinių ar kaupimo naudojumui rezervuarais. Vamzdžių praklojimas, lapų surinkejų sumontavimas su visais likusiais lietaus kanalizacijos darbais, tai viena iš mūsų atliekamų darbo krypčių.

img_08722229

Prisijungimas prie miesto centralizuotos nuotekų ir vandentiekio magistralių sistemos. Šiais laikais, kai infrastruktūra Lietuvoje plečiasi, gyventojams ypač aktualus klausimas yra kaip prisijungti prie miesto kanalizacijos ir vandentiekio tinklų. Mes pasirūpinsime visais reikalingais darbais, kurie reikalingi prisijungimui. Taip pat paruošime Jums nuotekų ir vandentiekio projektus , suderinsime, bei priduosime galutinius atliktus darbus.

Darbų galerija