Gerosios Vilties g. 5-304, LT-03147 Vilnius

Apie mus

market05

Mūsų tikslas – patenkintas klientas ir kokybiškai bei laiku atlikti darbai.

Įmonė UAB „STROPUS“ tai sėkmingai veiklą vykdanti organizacija, kurios pagrindinė veiklos kryptis yra požeminės komunikacijos, tai yra vandentiekio ir nuotekų šalinimo sistemų įrengimas.

Šiais laikais, kai infrastruktūra Lietuvoje sparčiai plečiasi, gyventojams ypač aktualus klausimas tapo kaip prisijungti prie miesto kanalizacijos ir vandentiekio centralizuotos sistemos, nuo ko pradėti darbus, kur rasti patikimus rangovus.

Mūsų įmonė ir siūlo visą šių paslaugų spektrą nuo projekto ir derinimo, darbų atlikimo iki pridavimo atitinkamoms instancijoms.

Ne ką mažesnis rūpestis yra tuose sektoriuose kur nuotekų šalinimo centralizuotos sistemos nėra, tam atvejui turėdami nemažai patirties montavimo srityje siūlome įrengti biologinius nuotekų valymo įrenginius su filtraciniu lauku, šuliniais ar tiesiog paprastus išvalytų ar nevalytų nuotekų (vietinė kanalizacija) kaupimo rezervuarus.

Atsižvelgiant į vietovę, projekto reikalavimus ir kliento pageidavimą mes visada pasiūlome tinkamiausią variantą tam, kad sumažinti kaštus ir padidinti naudos efektyvumą, nes ne visur tinkamiausias kaip variantas yra nuotekų valymo įrenginiai ar nuotekų kaupimo rezervuarai.

Taip pat atliekame šiuos darbus: lietaus nuvedimo, surinkimo ir drenažinių sistemų įrengimą.

title icon
Pagrindinės

Veiklos kriptys

Biologinių nuotekų valymo įrenginių montavimas
Pajungimas prie miesto vandentiekio ir nuotekų tinklų
Vietinių kanalizacijų įrengimas
Lietaus kanalizacijos nuvedimo sistemos įrengimas

Biologinių nuotekų valymo įrenginių montavimas su infiltraciniu lauku iš drenažinių vamzdžių ar infiltracinių šulinių iš šulinio žiedų įrengimas nuosavam namui ar namų kvartalui.

Vietinių kanalizacijų įrengimas – t.y. nuotekų kaupimo rezervuarų iš šulinio žiedų sumontavimas esant bet kokiam gruntui, net tais atvejais kai gruntinis vanduo yra per nelyg aukštuose sluoksniuose.

Lietaus kanalizacijos nuvedimo sistemos įrengimas su filtracinių ar kaupimo naudojumui rezervuarais. Vamzdžių praklojimas, lapų surinkejų sumontavimas su visais likusiais lietaus kanalizacijos darbais, tai viena iš mūsų atliekamų darbo krypčių.

Prisijungimas prie miesto centralizuotos nuotekų ir vandentiekio magistralių sistemos. Šiais laikais, kai infrastruktūra Lietuvoje plečiasi, gyventojams ypač aktualus klausimas yra kaip prisijungti prie miesto kanalizacijos ir vandentiekio tinklų. Mes pasirūpinsime visais reikalingais darbais, kurie reikalingi prisijungimui. Taip pat paruošime Jums nuotekų ir vandentiekio projektus , suderinsime, bei priduosime galutinius atliktus darbus.

Mūsų tikslas – kokybiški ir laiku atlikti darbai.

Mes rasime tinkamiausią sprendimą jūsų projektui, bei kvalifikuotai ir greitai atliksime reikalingus darbus. Susisiekite su mumis nemokamai, ir tapkite dar vienu mūsų patenkintu klientu.

title icon
Mūsų

Partneriai

title icon
Mūsų

Darbų galerija