Gerosios Vilties g. 5-304, LT-03147 Vilnius

Lietaus kanalizacija

title icon
Įrengimas ir montavimas

Lietaus kanalizacija

Lietaus kanalizacijos įrengimas

Lietaus kanalizacija kaimo namas

Moderni lietaus kanalizacija kaimo namas gali išspręsti nemažai problemų ir atlikti įvairias funkcijas. Tarp jų: ​​lietaus surinkimas nuo stogų, kelių ir kitų atvirų teritorijų, bei lietaus vandens valymas.

Lietaus kanalizacijos namams susideda iš lietaus vandens imtuvų, vamzdžių, latakų ir jungiamųjų detalių. Tokia namo  kanalizacija padeda žmonėms susidoroti su daugeliu nemalonių dalykų, kurie atsiranda kaip gamtos reiškiniai. Kokybiška lietaus kanalizacija turėtų būti kiekvienuose namuose.

Lietaus kanalizacijos projektavimas ir įrengimas (montavimas)

Jei jums reikia sumontuoti lietaus kanalizaciją, pirmiausiai ekspertai turi atlikti daug įvairių veiksmų. Patikėkite, bendrovės specialistai gerai žino savo darbą ir kanalizacijos sistemą įrengs profesionaliai ir kokybiškai. Siekiant sukurti lietaus kanalizacijos projektavimą kompetentingai ir atsakingai, reikia atlikti sunkų darbą. Mes esame pasiruošę, tai mūsų gyvenimo priežastis!

Kitaip tariant, būtina atlikti išsamią vietovės analizę, atsižvelgiant į kritulių kiekį, jų pobūdį ir kiekybinius rodiklius. Pabaigoje yra nustatoma kaina. Atsižvelgiant į visos sistemos funkcionavimą, ji puikiai susidoros su savo uždaviniais, jei bus pažeisti vamzdžiai kolektoriaus pusėje, bei latakų nuolydis.

Egzistuoja daugybe būdų, kaip sutvarkyti lietaus kanalizaciją. Tačiau jie visada pristatyti dviejų dalių – vidinė ir išorinė. Jei projektuoti ir montuoti lietaus kanalizaciją pagal visas taisykles, ji ilgai ir kokybiškai veiks, jos nereikės remontuoti. Bendraukit su mūsų įmone. Mūsų įmonės specialistai padarys viską teisingai ir pasiūlys geriausias kainas!

Vidinės ir išorinės lietaus kanalizacijos savybės

Siekiant surinkti ir nukreipti lietaus, bei kt. vandenį iš visų galimų tipų paviršiaus naudojama vidinė lietaus kanalizacija. Paprastai, vidinės lietaus kanalizacijos sistemos sudedamosios dalys yra: piltuvai, vamzdžiai ir latakai.

Savo ruožtu, išorinė lietaus kanalizacija surenka vandenį per vandens surinkimo punkto imtuvą ir transportuoja juos į lauko surinkėjus. Išorinės lietaus kanalizacijos sistemą sudaro: trapai, lietaus surinkėjai, latakai, požeminiai vamzdynai.

Lietaus kanalizacijos sistemos

Be paminėtų komponentų labai svarbų vaidmenį atlieka ir kiti. Pavyzdžiui, tokie prietaisai, kaip smėlio filtrai, kurių užduotis yra atskirti mazutą ir gazolį iš vandens, taip pat įranga, kuri sulaiko šiukšlės, kvapus ir apsaugo nuo vandens nutekėjimo.

Smėlio separatorius yra būtinas siekiant sulaikyti smėlį, šiukšles ir kitas kietas priemaišas. Jie atsiduria apačioje/dugne. Naftos-benzino separatorius atlieka vandens valymo nuo naftos ir benzino funkciją.

Tokios konfigūracijos padaro lietaus kanalizaciją universaliu įrankiu, kuris gali būti naudojamas praktiškai visur. Tokia kanalizacijos sistema yra būtina ne tik privačiuose namuose, bet ir daugiabučiuose gyvenamuose namuose.

Lietaus kanalizacijos apskaičiavimas

Norėdami apskaičiuoti lietaus kanalizacijos sistemą, būtina atsižvelgti į maximalų kritulių kiekį. Jei esate įsikūrę netoli vandens telkinių, vandentiekis turi įvertinti perkrovos galimybes.

Tinkamai atlikti lietaus kanalizacijos apskaičiavimą gali tik kvalifikuoti specialistai. Kadangi jums reikia specialios įrangos, žinių ir patirties. Mūsų darbščių ir patikimų meistrų komanda atliks visus būtinus darbus pagal aukštus standartus. Jūs būsite patenkintas rezultatu.

Statyba, įrengimas lietaus kanalizaciją

Mūsų bendrovė siūlo jums projektavimą, komplektavimą ir nutiesimą tokio tipo kanalizacijų per trumpą laiką ir puikios kokybės. Mūsų organizacija dirba tiesiogiai su  latakų ir drenažo sistemų tiekėjais.

Montuojant lietaus kanalizacijas, mes naudojame šiuos produktus:

  • Kanalų lietaus groteles;
  • Dideles apkrovos betono kanalus;
  • Vejos groteles;
  • Smėlio gaudykles.

Mes atliekame lietaus kanalizacijos “nuo iki” montavimą/statybą bet kokio lygio ir masto. Jei Jus norite sumontuoti kanalizaciją, ar atlikti kanalizacijos tikslų apskaičiavimą, prašome susisiekti su mumis dabar.