Gerosios Vilties g. 5-304, LT-03147 Vilnius

Kaupimo rezervuarai

title icon
Montavimas ir įrengimas

Kaupimo rezervuarai

Gelžbetoninės talpos

Toks vietinės kanalizacijos įrengimo tipas geriausiai tinka ~3 asmenims nuolatiniam naudojimuisi name ar sodo namelyje.

Toks vietinis kanalizacijos įrengimo tipas yra naudojamas esant aukštiems paviršiniams gruntiniams vandenims. Šulinio žiedai yra liejami vientisi ir nėra atskirti nuo dugno.

Toks vietinės kanalizacijos tipas yra tinkamas nuolat gyvenant (5-7 žmonių grupei ar šeimai).

Toks vietinės kanalizacijos tipas yra naudojamas esant aukštiems paviršiniams gruntiniams vandenims. Šulinio žiedai yra liejami vientisi, nėra atskirti nuo dugno.

Stikloplaščio talpos

Stikloplasčio rezervuarai (talpos) nuotekų surinkimui ir saugojimui yra hermetiški ir naudojami ten, kur nėra  centralizuotos nuotekų surinkimo sistemos tinklų. Kaupiamieji rezervuarai turi būti periodiškai valomi, todėl paprastai jie įrengiami tose vietose, prie kurių  gali laisvai privažiuoti asenizaciniai automobiliai. Tokie rezervuarai įrengiami užmiesčio namuose, kotedžuose ir soduose.

Nuotekų rezervuaro dydis apskaičiuojamas pagal nuotekų apimtį ir rezervuaro valymo dažnumą (periodiškumą). Užsakovas nurodo nuotekų rezervuaro vamzdžio (vamzdžių) ir kaupiklio vietas.

Gaisriniai rezervuarai

Gaisrinis rezervuaras skirtas vandeniui, kuris naudojamas  ketvirtos kategorijos vandeniui saugoti ir gaisrų gesinimo poreikiams tenkinti. Priešgaisrinio vandens tiekimo sistemose vanduo naudojamas žmonių, technologinių įrenginių, materialinių gėrybių ir įvairių  pastatų priešgaisrinio saugumo užtikrinimui.

 

Stikloplasčio rezervuarų privalumai

10 ŠIUOLAIKINĖS ARMUOJAMOSIOS MEDŽIAGOS

Mes gaminame rezervuarus vyniojimo būdu  iš stikloplasčio – aukščiausio patvarumo šiuolaikinės armuojamosios medžiagos.

2 REZERVUARAI FORTIFIKACIJOS STATINIAMS

Stiklaplasčio rezervuarai efektyviai naudojami kartu su vietinio vandens tiekimo ir nuotekų sistema įvairiose fortifikacijos statinių gyvenvietėse.

11 ABSOLIUTUS REZERVUARŲ HERMETIŠKUMAS

Stikloplasčio rezervuarų absoliutus hermetiškumas ir atsparumas korozijai užtikrina įrenginių ne pralaidumą ir ekologinį saugumą.  Stikloplasčio rezervuarų korpusas papildomai sustiprintas specialiais žiedais. Korpuso sienelės storis gali būti kaitaliojamas priklausomai nuo grunto savybių ir šachtos gylio.

 

Geriamo vandens rezervuarai

Geriamo vandens rezervuarai ir talpos skiriami geriamo vandens ir skystų maisto medžiagų saugojimui.

Geriamo vandens rezervuarai įrengimo būdai

Rezervuarai gali būti įrengiami patalpose ir požeminėse šachtose.

Kadangi stikloplasčio rezervuarai pasižymi aukštu patvarumu, įrengiant geriamo vandens rezervuarą požeminėje šachtoje, betonavimo darbai neatliekami.

 

Galime gaminti geriamo vandens rezervuarus (talpas) pagal užsakovo išmatavimus.