Gerosios Vilties g. 5-304, LT-03147 Vilnius

Kelių asfaltavimas

title icon
Paslaugos

Kelių asfaltavimas

Geri, tvarkingi keliai yra viena iš svarbiausių infrastruktūros dalių. Kelio saugumą ir patogumą lemia tai, kuo jis yra padengtas, ir kokia yra tos dangos būklė. Turbūt, bet kuris vairuotojas mieliau rinksis asfaltuotą kelią, o ne žvyrkelį, kurių, deja Lietuvoje yra dar nemažai išlikusių, tačiau naujų kelių tiesimas yra visa eilė darbų, reikalaujančių labai didelių investicijų.

Mūsų įmonė pagal pateiktus projektus atlieka asfaltavimo darbus. Projektą, atitinkantį Lietuvos kelių direkcijos ir Europos Sąjungos keliamus reikalavimus, taip pat galime parengti patys. Mūsų įmonėje dirba aukšto lygio specialistai, todėl darbus atliekame profesionaliai, naudodami tik kokybiškas medžiagas. Kartu gebame užtikrinti ir minimalias sąnaudas. Atsižvelgiame į užsakovo poreikius bei nuomonę, parinkdami patį optimaliausią variantą.

Prieš klodami asfaltą, mes atliekame ir paruošiamuosius darbus – iš objekto pašaliname visus kliuvinius. Mažesniems plotams ( iki 300 kv.metrų), mes naudojame mažus klotuvus, o asfaltuodami didesnius plotus, naudojame sunkųjį klotuvą. Speciali technika reikalinga tam, kad asfaltavimui reikia dviejų sluoksnių ir asfaltas turi būti atvežamas karštas. Tiesiant kelius ir vėliau juos asfaltuojant, reikia labai stropiai paruošti gruntą. Jei gruntas yra prastai išlygintas, tai ir asfalto danga nebus kokybiška ir ilgaamžė. Geriausias asfalto pagrindas yra skalda, tačiau nekokybiško darbo trūkumai išryškėja labai greitai. Todėl mūsų įmonės specialistai didžiausią dėmesį skiria ne tik pačiam asfalto klojimui, bet ir pagrindo paruošimui.

Atliekant asfaltavimo darbus, reikia atkreipti dėmesį ir į aplinkos sąlygas. Darbai turi vykti, tik esant sausam orui, tačiau, kai temperatūra pakyla virš 25 C ,  tada asfaltas minkštėja, lieka vėžės. Patartina ką tik paklotu asfaltu nevažinėti kelias dienas. Asfaltavimo kainos priklauso nuo žaliavų, ir, dažnai, nuo to, kokiu atstumu teks gabenti techniką. Visa tai yra derinama ir aptariama su užsakovu. Mūsų įmonės specialistai gali įrengti pilną kelio konstrukciją su visais lauko inžinieriniais tinklais. Kuo asfalto danga yra geresnė už kitas? Asfalto danga klojama greičiau, negu, sakysim trinkelės. Ji yra patvaresnė. Įvairūs pažeidimai lengvai užtaisomi. Tokiai dangai nereikia jokios ypatingos priežiūros.